Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur.
Contact us now
Macro photo of tooth wheel mechanism with INDUSTRY 4.0 concept letters

Priemysel otvorený inováciám

Registračný dotazník:


   

   

  Vaše osobné údaje (potrebné pre realizáciu služby) sú u nás v bezpečí a budeme (Centire s. r. o.) ich spracovávať na základe vašej objednávky a súhlasu podľa zásad ochrany osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy. Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať spôsobom uvedeným v zásadach ochrany osobných údajov (zaslaním e-mailu alebo odkliknutím odhlasovacieho odkazu v doručenom e-maile).

  Súhlasím so spracúvaním svojich osobných údajov spoločnosťou Centire s. r. o. na účely zapojenia sa do školenia a zasielania súvisiacich informácií v súlade so zásadami ochrany osobných údajov.

  Súhlasím so spracúvaním svojich osobných údajov spoločnosťou Centire s. r. o. na účely profilovania (automatizované spracúvanie osobných údajov spočívajúce v ich použití na hodnotenie určených osobných aspektov) a následného zasielania individualizovaných obchodných oznámení Centire s. r. o. v súlade so zásadami ochrany osobných údajov.

   
   
   

  MOHLO BY VÁS ZAUJÍMAŤ O PROJEKTE OPENMAKER

  Projekt OpenMaker podporuje vytváranie partnerstiev a inovačných projektov medzi existujúcimi výrobnými firmami a kreatívnymi inovátormi  (po anglicky makers). Spoločná spolupráca môže byť prínosná pre obe strany. A navyše efekt ich spolupráce môže mať pozitívny vplyv na lokálnu ekonomiku a širšiu spoločnosť.

  Inovatívny charakter projektu OpenMaker sa odráža aj v jeho aktivitách. Budovanie komunity zloženej z výrobných firiem a inovátorov prebieha súčasne v štyroch krajinách – na Slovensku, v Taliansku, v Spojenom kráľovstve a v Španielsku. Nadväzovanie kontaktov aj výskumná stránka projektu bude podporená digitálnou platformou, ktorá zvýši udržateľnosť projektu.

  Projekt OpenMaker realizuje desať partnerov zo šiestich európskych krajín od novembra 2016 do októbra 2018 a je podporený v rámci programu Horizont 2020. Dlhodobou snahou Centire je sa zapájať do medzinárodných projektov a prinášať na Slovensko zaujímavé a inovatívne témy.

  O projektových partneroch a realizácii projektu v ďalších krajinách sa dozviete na: www.sk.openmaker.eu

  Vyberte si z nášho portfólia produktov

  Untitled design (4)
  Inovačná súťaž
  priprava projektu_reklama
  Vypracovanie žiadosti o granty
  od napadu reklama (1)
  Od nápadu k projektu
  biznis radar-kontakt-nový_v02
  Business radar